Snad se ti můj blog bude líbit a staneš se stálým návštěvníkem :) S Pozdravem Melissa

Srpen 2010

Alyson Hannigan - Photoshoot 1

26. srpna 2010 v 12:29 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Alyson Hannigan
imagebam.com imagebam.com

Design č. 0.2

24. srpna 2010 v 16:39 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Designy
Na designu jsou fotky jednoho z photoshootů, co Sarah nafotila :)
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz

Twilight × Buffy, the Vampire Slayer

22. srpna 2010 v 20:10 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Buffy - Ostatní

Tohle video jsem našla když jsem jen tak brouzdala po youtube.com a hledala tam Buffy :) To video je šikovně sestříhaný, jakoby fakt mluvily spolu :) Doporučuju :)

1×2 - Žně

22. srpna 2010 v 15:19 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ]
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
Luke se nahýbá nad Buffy, která leží v rakvi a snaží se ji kousnout. Ten se však spálí křížkem, přívěskem, který má Buffy na krku. Luke odskočí a tím má Buffy uvolněnou cestu. Najde své přátele, kromě Jesse, který byl zajat Pánem a Darlou přivedem do podzemní jeskyně. Rychle utíkají ze Sunnydaleského hřbitova pryč.
Buffyin pozorovatel všem oznámí, že se blíží Žně a Willow se snaží pomoci hledáním na internetu. Mezitím se Buffy snaží přivést Jesse zpět a později si všimne, že ji sleduje Alex. Když Jesse najdou, hledají východ a spoléhají na kamaráda zavedeného do podzemí - ten je však uvězní ve slepé uličce a odhalí svou pravou tvář upíra. Do komůrky přicházejí další upíři, ale Buffy vezme Jesse jako by byl pírko a hodí je na ně. Tím získají s Alexem čas, zavřou dveře, ale je jim jasné, že dřív nebo později se sem upíři dostanou. Alex posvítí baterkou, kterou má v ruce, na šachtu, která je jedinou možností jak se dostat ven.
Pán zuří, že se přemožitelka dostala ven. Protože je slabý, dovoluje Lukovi, aby se místo něj krmil a jeho prostřednictvím chce zlomit mystickou bariéru, která ho drží v podzemí.

1×1 - Vítejte v Bráně Pekelné

21. srpna 2010 v 15:29 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ]
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
Buffy Summersová, šestnáctiletá dívka, se stěhuje do Sunnydale. Doufá, že její minulost zůstane minulostí. Knihovník Rupert Giles však ví, že je to přemožitelka a byl poslán, aby jí dělal pozorovatele. První den se Buffy seznámí s Cordelií, která je na ni sice milá, ale k tvz. "outsiderům" se chová dost povýšeně - jednou z nich je chytrá dívka Willow, se kterou se Buffy skamarádí a Cordelii nechá "plavat". Jejím dalším novým kamarádem se stává Alex, který se do ní okamžitě zamiluje.
Před tělocvikem přiběhne k hloučku - Buffy, Willow, Alex a Jesse (kamarád Alexe) - Cordelia s tím, že tělocvik odpadá kvůli klukovi, kterého našli ve školní skříňce. Buffy se tam jde hned podívat a zjistí, že na krku má kluk dvě malé ranky a je bez krve. Giles jí nabízí pomoc s vyšetřováním, ale Buffy je rozhodnutá s posláním přemožitelky přestat. Zatímco se dohadují, sedí v podzemní jeskyni upír Luke a říká: "Spáč se probudí. A svět bude krvádet."
Na cestě do bronzu je Buffy sledována záhadným a poměrně hezkým cizincem. Upozorní ji, že přichází Žně a dá jí řetízek s přívěskem ve tvaru křížku. V Bronzu uvidí Buffy Willow a Buffy jí řekne svoje heslo: "Život je krátký, proto si užívej." Později jde Buffy za Gilesem, který tam čeká a zkouší její pozornost a ptá se jí, zda není v místnosti upír. Přemožitelka se rozhlédne po Bronzu a uvidí mladíka (Thomase) který se baví s Willow. Oba jsou přesvědčeni, že je to upír. Zatímco se ho Buffy snaží dostat, Jesse se baví s Darlou, která zabila chlapce nalezeného ve skříňce.

Sarah Michelle Gellar - Filmografie

20. srpna 2010 v 23:29 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Sarah Michelle Gellar
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
1997 - Vřiskot 2 → Casey Cooper
1997 - Tajemství loňského léta → Helen Shivers
1997 - Buffy. přemožitelka upírů → Buffy Summers
1998 - Malí válečníci → Gwendy Doll
1999 - Neodolatelná → Amanda Shelton
1999 - Taková normální holka → Girl in Cafeteria
1999 - Velmi nebezpečné známosti → Kathryn Merteuil
2002 - Scooby Doo → Daphne Blake
2004 - Nenávist → Karen Davis
2004 - Scooby Doo 2: Nespoutané příšery → Daphne Blake
2006 - Noční můra → Joanna Mills
2006 - (Ne)Šťastně až na věky → Ella
2006 - Smrtící nenávist 2 → Karen
2007 - Holka z předměstí → Brett Eisenberg
2007 - To, co dýchám → Sorrow / Trista
2009 - Veronica decides to die → Veronica

James Masters (Spike) slaví narozeniny !

20. srpna 2010 v 21:59 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ]
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
Herec James Wesley Masters alias Spike (William Krvavý) ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů, dnes slaví své 48. narozeniny. Přejeme ti hodně zdraví, štěstí, lásky, a zkrátka všechno nejlepší :)

Nicholas Brendon - Filmografie

20. srpna 2010 v 15:30 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Nicholas Brendon
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
1995 - Kukuřičné děti III → Basketball Player One
1997 - Buffy, přemožitelka upírů → Alexander Harris
2002 - Ostrov Zapomnění → Kyle
2004 - Cesta ve městě → Dana Blodgett / Harrison
2005 - Myšlenky zločince → Kevin Lynch

Charisma Carpenter - Filmografie

20. srpna 2010 v 12:29 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Charisma Carpenter
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
1997 - Buffy, přemožitelka upírů → Cordelia Chase
1998 - Čarodějky → The Seer
1999 - Angel → Cordelia Chase
2003 - Something Nervy
2003 - Jane má schůzku → Jane Grant
2004 - Veronica Mars → Kendall Casablancas
2006 - Cheaters' Club → Linda Sterm
2007 - Greek → Tegan Walker
2010 - The Expendables → Lacy

Něco o Mně

19. srpna 2010 v 16:49 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Moje
Takže ahoj, tenhle článek vás seznámí se mnou, Májou. Moje pravé jméno je Markéta, ale tak mi říkají jen dospělí, všichni mí vrstevníci mě znají jen pod mou přezdívkou. Je mi 14 let, tento rok jdu do deváté třídy. Jsem bruneta, ale vlasy mám tmavě podbarvené a nahoře mám blond melíry. Ráda se předvádím, ráda si hraju na modelku a ráda (se) fotím. Mým snem bylo nejdřív stát se zpěvačkou, ale to mě po čase opustilo, když jsem zjistila, jak příšerný je můj hlas :D Ale co vím jistě je, že nechci sedět někde v kanceláří a dělat pořád do kola to samé, potřebuju něco, kde bych mohla zapojit svou fantazii, dělat něco kreativního.
Se školou to není žádná sláva, chodím sice to matematické třídy, ale vždycky jsem byla průměrná žačka, protože mě učení nikdy nebavilo a nedokážu se do teď přinutit učit.
Možná si myslíte, že mám hodně kamarádů, to sice ano, ale opravdových přátel se najde jen pár. Mezi nejlepší dvě patří Zlatí, kterou mám hrozně ráda, a mám jí u sebe doslova blízko, protože celý život spolu bydlíme v paneláku :D A druhá je Terka, s tou se znám 8 let a taky bych jí za nic nevyměnila. Samozřejmě mám pár dalších opravdových přátel...