Snad se ti můj blog bude líbit a staneš se stálým návštěvníkem :) S Pozdravem Melissa

Listopad 2010


Wanna be my Aff? // Chceš spřátelit?

30. listopadu 2010 v 16:59 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ]
Rozhodla jsem se dát sem článek s názvem "Wanna Be my Aff?" neboli "Chceš mít mým spřáteleným blogem?". A to hlavně proto, že spousta z vás mi píše do jiných článků, jestli nechci spřátelit. Ze začátku jsem chtěla spřátelovat jen s blogama o Buffy, jenže těch už je hrozně málo. Proto jsem říkala, že nespřáteluju. Ale rozhodla jsem se, že to rozšířím - budu spřátelovat s blogy o upírech, těch je dneska hafo :) Přečtěte si pravidla :)

PRAVIDLA

  • Přijít na blog alespoň 3x do týdne a hodit nějaký komentář ("Ahoj, obíhám" neschvaluju)
  • Nepiš žádné vulgární komentáře, ať už urážejí adminku nebo někoho jiného (Taktní názor povolen)
To by bylo asi všechno k pravidlům. Chci jen upozornit, že blogy si vybírám sama, podle toho jak mě zaujmou a jak si budu rozumět s adminkou.

VYPLŇ

  • Přezdívka
  • Web
  • Proč chceš spřátelit, co tě na tomto blogu zaujalo
  • Na co máš zaměřený blog - Twilight, Buffy, The Vampire Diaries atd.
To je všechno, co nejdříve se vám ozvu ;)


1×5 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande - Chyby

29. listopadu 2010 v 18:20 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  1.Série - Chyby
[10:47] V autobuse jsou rozsvícená světla - při přesunu kamery dovnitř není rozsvícené žádné světlo.

[20:12] Buffy říká Gilesovi: "Pokud přijde apokalypsa, tak na mě pípněte." Potom odněkud vezme pager a ukáže mu ho. Jenže stojí uprostřed haly - neměla ODKUD pager vzít. Navíc ho Buffy v této epizodě nepoužila. A taky jeden dostala při práci pro iniciativu ve 4.sérii a vzala si ho se slovy: "Vždycky jsem si přála ho mít."

[38:50] Tato chyba je zásluhou dívky v kostkované bundě s červenou taškou. Při rozhovoru Buffy s Owenem prochází za Buffy, při dalším záběru přichází dívka z chodby a jde ke schodům. Když se Buffy a Owen přesunou před schody, vidíme dívku, jak vychází schody a už je skoro nahoře - při záběru na Owena je vychází znovu od zdola a navíc nemá tašku.1×5 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

28. listopadu 2010 v 12:59 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ]
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
Nacházíme se na hřbitově, kde Buffy zuřivě mlátí upíra. Po jeho probodnutí Giles komentuje, jak říká, Buffyinu "krvavou techniku". Při jejich rozhovoru se Giles podívá na zem a nalézá prsten.
Jsme v podzemí kde je i Pán upírů - ten předčítá jeho poddaným o povstání Pomazaného, který zavede přemožitelku do pekla.
Buffy a Giles v knihovně hledají informace o prstenu. Buffy najde knihu, ve kterém je prsten popsaný. Do knihovny vchází Owen, do kterého se Buffy okamžitě zakouká. Chvilku si povídají, pak Owen odejde a Buffy Gilese už nevnímá.

Promo Photos 0.1 - Alexander Harris #1

27. listopadu 2010 v 19:09 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  1.Série - Promo fotky
imagebam.com imagebam.com

Bublina č. 0.3 - Ceny

27. listopadu 2010 v 10:59 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Bubliny
 Pro Miley↓
imagebam.com

Anthony Head - Wallpaper (With Sarah)

26. listopadu 2010 v 22:29 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Anthony Stewart Head
Našla jsem velmi povedený wallpaper, na kterém je Anthony se Sarah :) Myslím že je doopravdy krásný :)

imagebam.com


Julie Benz - Životopis

26. listopadu 2010 v 17:39 | Mája [COPY WITH SOURCE !!! ] |  1.Série - Ostatní
premozitelka-upiru-buffy.blog.cz
Julie M. Benz se narodila 1.Května 1972 v Pennsylvánii v USA. Asi 165 cm vysoká Julie začínala jako krasobruslařka. Její matka dříve krasobruslila a nyní nejspíš trénuje mladé krasobruslaře. Její otec pracuje v Pittsburghu jako chirurg. V roce 1988 soutěžila na Mistrovství USA v Krasobruslení Juniorů se svým partnerem Davidem Schillingem. Ve 14 si ošklivě poranila nohu (zlomeninou) a musela na čas skončit s bruslením. K tomu se už ale po profesionální stránce nevrátila. Na univerzitě v New Yorku vystudovala herectví. Po promoci se přestěhovala do Los Angeles. V roce 1996 se přihlásila do konkurzu o roli Buffy Summers v seriálu "Buffy, the Vampire Slayer". Roli získala Sarah Michelle Gellar, Julie přijala roli upírky Darly. Tato role nastartovala její kariéru. Má bratra Jeffreyho a sestru Jennifer - taktéž krasobruslili. Roku 2006 byla nominovaná na seriálovou herečku roku.
Momentálně se stále věnuje herectví. Hraje Ritu Morgan v seriáu "Dexter" a v roce 2008 se objevila po boku Sylvestera Stalloneho ve filmu "Rambo"a v pátém pokračování "Saw". Je provdaná za Johna Kassira, o více než 15 let staršího herce a zpěváka. Vzali se 30. května 1998.