Snad se ti můj blog bude líbit a staneš se stálým návštěvníkem :) S Pozdravem Melissa

Červenec 2011

1×7 Angel

16. července 2011 v 13:39 | Melissa [COPY WITH SOURCE !!! ]

Buffy si povídá s Willow v Bronzu, čekají společně na Alexe. Buffy se ale nedokáže bavit a tak se rozhodne jít domů. Cstou jí napadne Trojice, tři velice silní upíři, které na ni poslal sám pán. Znenadání se objeví Angel a pomůže jí je zabít. Když dobojují, Buffy zavede Angela do bezpečí svého domu a tam oba přespí. Příští ráno se Giles rozhodne urychlit výcvik Buffy se zbraněmi.
Večer se Buffy vrátí domů a doufá, že Angel zůstal. Ten se objeví a řekne, že si celý den četl. Buffyin pohled hned uhne k deníku a zta začne vyšilovat, protože si myslí, že to je to, co Angel četl. Je celá v rozpacích, povídá pořád dokola, a nakonec jí utne věta, že ji Angel chce políbit. Políbí se, a dívka zjistí, co je Angel doopravdy zač...
V Angelově bytě čeká upírka Darla, jeho bývalá milenka. Snaží se ho přetáhnout na temnou stranu, a mezitím Giles zjišťuje, že Angelovi je 240 let. Ještě před 80ti lety povraždil koho potkal, ale zápisy z dnešní doby už nic takového nazanamenali.

Post 1.2 // WELCOME BACK!

16. července 2011 v 13:09 | Melissa [COPY WITH SOURCE !!! ] |  Kecy
Tak jsem se po nějaké té době rozhodla, že se vrátím..
Začínají prázdniny a blog by mi v nudných chvílích mohl pomoct zabavit se :) Kór když ho mám o Buffy, kterou od útlého dětství zbožňuju. Přibudou zase články z epizod, photoshooty herců, a vše, co zkrátka sem na blog patří. Snad sem zase budete chodit a sledovat nové články. Děkuju, mějte se hezky.
[Melissa]